AktüelEkonomi PolitikPolitikaLefkoşa’da Kızılyürek buluşması gerçekleşecek

AP seçimleri adayı Niyazi Kızılyürek ile Lefkoşa’da buluşma gerçekleşiyor. Yapılan açıklamaya göre Cumartesi günü saat 11.00’de  Kuğulu Park’ta buluşulup, Dayanışma Evine( Home for Cooperation) yürünecek. Açıklamada “Amacımız, 26 Mayıs Avrupa Parlamentosu seçimlerine farkındalığı artırmak. AP Seçimlerinde sen de bize katıl. Sesimizi daha güçlü duyuralım.” ifadelerine de yer verildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 10, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

AP seçimleri adayı Niyazi Kızılyürek ile Lefkoşa’da buluşma gerçekleşiyor.

Yapılan açıklamaya göre Cumartesi günü saat 11.00’de  Kuğulu Park’ta buluşulup, Dayanışma Evine( Home for Cooperation) yürünecek.

Açıklamada “Amacımız, 26 Mayıs Avrupa Parlamentosu seçimlerine farkındalığı artırmak. AP Seçimlerinde sen de bize katıl. Sesimizi daha güçlü duyuralım.” ifadelerine de yer verildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft