AktüelEkonomi PolitikKitapManşetPolitikaYaşamLefkoşa’da İkinci El Kitap Pazarı

Sol Hareket kitap paylaşma ve kitap okuma farkındalığı yaratmak amacı ile ikinci el kitap pazarı etkinliği düzenliyor. Yapılan açıklama şöyle: Eski, ikinci el kitap yoktur, okumadığınız, okumak için aldığınız her kitap yeni bir kitaptır. Yeni bir heyecan, yeni bir yolculuğa çıkmaktır. Sol Hareket olarak kitap paylaşma ve kitap okuma farkındalığı yaratmak amacı ile düzenleyeceğimiz İkinci El Kitap Pazarı etkinliğine tüm okurları ve kitap dostlarını bekliyoruz. Etkinliğimiz 09 Mart Cumartesi saat 09:00-16:00 saatleri arasında Lefkoşa Surlariçi,...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 27, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Sol Hareket kitap paylaşma ve kitap okuma farkındalığı yaratmak amacı ile ikinci el kitap pazarı etkinliği düzenliyor.

Yapılan açıklama şöyle:

Eski, ikinci el kitap yoktur, okumadığınız, okumak için aldığınız her kitap yeni bir kitaptır. Yeni bir heyecan, yeni bir yolculuğa çıkmaktır.
Sol Hareket olarak kitap paylaşma ve kitap okuma farkındalığı yaratmak amacı ile düzenleyeceğimiz İkinci El Kitap Pazarı etkinliğine tüm okurları ve kitap dostlarını bekliyoruz.
Etkinliğimiz 09 Mart Cumartesi saat 09:00-16:00 saatleri arasında Lefkoşa Surlariçi, Lefkeliler Hanı Meydanında gerçekleşecektir.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..