AktüelPolitikaLefkoşa’da cami imamı kiliseye ait eski eser ile yakalandı

Lefkoşa’da içlerinde cami imamının da bulunduğu 4 kişi kiliseye ait eski eser ile yakalandı. Yenidüzen’in haberine göre bu sabah gerçekleşen operasyonda bir arabada satışa hazır vaziyette eski eserler ele geçirildi. Zanlılar “Etnografik nitelikte olan eski eser, kilise mallarını kanunsuz olarak tasarrufunda bulundurma” suçlamalarından dava okundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 6, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Lefkoşa’da içlerinde cami imamının da bulunduğu 4 kişi kiliseye ait eski eser ile yakalandı.

Yenidüzen’in haberine göre bu sabah gerçekleşen operasyonda bir arabada satışa hazır vaziyette eski eserler ele geçirildi.

Zanlılar “Etnografik nitelikte olan eski eser, kilise mallarını kanunsuz olarak tasarrufunda bulundurma” suçlamalarından dava okundu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..