AktüelYaşamLefkoşa’da bir ilk: ‘Crafts and Vintage Bazaar’ yapıldı (Foto+Haber)

Kıbrıs’ın kuzeyinde ilk kez dress code konseptine sahip ‘Crafts and Vintage Bazaar’ geçtiğimiz Cumartesi günü Zahra11 Coffee Shop’ta yapıldı. İlginin ve katılımın yoğun olduğu etkinlikte, katılımcılar tasarım, atıştırmalık ve vintage kıyafetler ile buluştu. 80’ler ve 90’lar  konseptli etkinlikte, katılımcılar dönemi yansıtan kıyafetler giyerken, gece boyunca dönem müzikleriyle de keyifli dakikalar geçirdiler. 18 farklı standın kurulduğu akşamda, standlara olan ilgi dikkat çekti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 3, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Kıbrıs’ın kuzeyinde ilk kez dress code konseptine sahip ‘Crafts and Vintage Bazaar’ geçtiğimiz Cumartesi günü Zahra11 Coffee Shop’ta yapıldı.

İlginin ve katılımın yoğun olduğu etkinlikte, katılımcılar tasarım, atıştırmalık ve vintage kıyafetler ile buluştu.

80’ler ve 90’lar  konseptli etkinlikte, katılımcılar dönemi yansıtan kıyafetler giyerken, gece boyunca dönem müzikleriyle de keyifli dakikalar geçirdiler.

18 farklı standın kurulduğu akşamda, standlara olan ilgi dikkat çekti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..