AktüelEkolojiLefkoşa Kumsal Parkı’nda zehirli et

Lefkoşa’nın yeşil alanlarından Kumsal Parkı’nda hayvanları öldürmeye yönelik zehirli et bırakıldığı tespit edildi. Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Kumsal Parkı içerisinde ekiplerimiz zehirli etler tespit etmiş ve tespit ettikleri tüm zehirli etleri toplamışlardır. Bölgede evcil hayvanı olanların hayvanlarının gözetimini artırmalarını ve sağlıksız bir durum tespit etmeleri halinde derhal veterinerleri ile iletişime geçmelerini öneriyoruz.” ifadelerine yer verdi. 
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 22, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa’nın yeşil alanlarından Kumsal Parkı’nda hayvanları öldürmeye yönelik zehirli et bırakıldığı tespit edildi.

Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Kumsal Parkı içerisinde ekiplerimiz zehirli etler tespit etmiş ve tespit ettikleri tüm zehirli etleri toplamışlardır. Bölgede evcil hayvanı olanların hayvanlarının gözetimini artırmalarını ve sağlıksız bir durum tespit etmeleri halinde derhal veterinerleri ile iletişime geçmelerini öneriyoruz.” ifadelerine yer verdi. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık