AktüelGazedda'nın GündemiLefkoşa Devlet Hastanesi’ndeki yangın söndürüldü

Lefkoşa Devlet Hastanesi'nin çamaşırhanesinde bugün akşam saatlerinde yangın çıktı. Çamaşır makinesinin motorunun sıkışması sonucu çıkan yangın kısa sürede söndürüldü.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 24, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa Devlet Hastanesi’nin çamaşırhanesinde bugün akşam saatlerinde yangın çıktı. Çamaşır makinesinin motorunun sıkışması sonucu çıkan yangın kısa sürede söndürüldü.

24 Nisan tarihinde, saat 19.50 sıralarında Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinin çamaşırhane bölümünde bulunan aktif haldeki sanayi tipi çamaşır makinesinin motorunun sıkışması sonucu yangın meydana geldi. 

Yangına hastane çalışanları yangın söndürme cihazı ile müdahale etti.  Çıkan yangın sonucu ilk tespitlere göre makinenin elektrik aksamları ve motoru hasar gördü. 

İtfaiye ekiplerinin olay yerindeki incelemeleri sürüyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık