AktüelGazedda'nın GündemiLefkoşa bir kez daha eyleme hazırlanıyor!

Lefkoşa, bir kez daha Yol Yoksa Seyrüsefer da Yok eylemine hazırlanıyor
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 25, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Geçtiğimiz hafta sosyal medya üzerinden örgütlenerek sokağa inen ve seyrüseferle ilgili 2 bine yakın insanın ortak kürsüde taleplerini dile getirdiği eylemin ikincisi düzenleniyor.

Geçtiğimiz hafta hükümete verilen sürenin dolmasının ardından bu kez Dereboyu’nda yapılacak eylem için hazırlıklar tamamlandı.

27 Ocak Pazartesi günü 18.30’da Dereboyu’nda gerçekleşecek eylem için sarı balon, sarı yelek getirilmesi çağrısı da yapıldı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft