koronavirusLarnaka Havaalanı’nda bugün toplamda 4 uçuş gerçekleşecek

Larnaka Havaalanı’na gidiş ve geliş için iki varış ve iki kalkış ile COVİD-19 nedeniyle yurt dışında mahsur kalan Kıbrıslılar dönecek; iki uçuşla adada bulunan yabancılar ülkelerine gidecek. Adadan Kıbrıs Havayolları şirketine ait bir uçakla yaklaşık 144 yolcu saat 10.00’da Atina’ya gitmek üzere adadan ayrılacak; 20 dakika sonra ise Heathrow Havalimanı’na 96 yolcu (Britanya vatandaşları) gitmek üzere Kıbrıs Havayolları şirketine ait bir uçak ayrılacak.  Kıbrıs Havayollarına ait olan bir uçak Atina’dan 144 yolcu ile saat 14.20’de...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 15, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Larnaka Havaalanı’na gidiş ve geliş için iki varış ve iki kalkış ile COVİD-19 nedeniyle yurt dışında mahsur kalan Kıbrıslılar dönecek; iki uçuşla adada bulunan yabancılar ülkelerine gidecek.

Adadan Kıbrıs Havayolları şirketine ait bir uçakla yaklaşık 144 yolcu saat 10.00’da Atina’ya gitmek üzere adadan ayrılacak; 20 dakika sonra ise Heathrow Havalimanı’na 96 yolcu (Britanya vatandaşları) gitmek üzere Kıbrıs Havayolları şirketine ait bir uçak ayrılacak. 

Kıbrıs Havayollarına ait olan bir uçak Atina’dan 144 yolcu ile saat 14.20’de Kıbrıs’a dönecek. Bu arada, Londra Heathrow Havalimanı’ndan Aegean şirketine ait bir uçakla 97 yolcu da (akşam saat 20.50’da)Kıbrıs’a dönecek.  

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık