koronavirusLapta, Karşıyaka ve Alsancak’a giriş çıkışlar kontrollü yapılacak

Lapta, Karşıyaka ve Alsancak bölgelerine giriş çıkışların polis kontrolünde yapılacağı açıklandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 4, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Lapta, Karşıyaka ve Alsancak bölgelerine giriş çıkışların polis kontrolünde yapılacağı açıklandı.

Bakanlar Kurulu kararları uyarınca, Lapta, Karşıyaka ve Alsancak bölgelerinde de Kısmi Sokağa Çıkma Yasağı geçerli olmakla beraber, bu bölgelere giriş çıkışların polis kontrolünde yapılacağı bildirildi.

Girne Postası’na konuşan Alsancak Belediye Başkanı Fırat Ataser, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Alsancak’ta işi olmayan bölgeye giremeyecek. Aynı durum Girne içinde geçerli. Çalışanlar ise kaymakamlıktan izin alacak” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft