koronavirusKuzeyde koronavirüsten ilk ölüm!

Kıbrıs'ın kuzeyinde koronavirüse bağlı gelişen semptomlardan ilk ölüm gerçekleşti. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar kaydedildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 28, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Kıbrıs’ın kuzeyinde koronavirüse bağlı gelişen semptomlardan ilk ölüm gerçekleşti. Konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar kaydedildi.

Lefkoşa DBN Hastanemizde, COVID-19 tedavisi sürmekte olan, aynı zamanda (KOAH) Kronik Obstruktif Akciğer Hastalığı ve Hiper Tansiyon rahatsızlığı da bulunan 73 yaşındaki, Alman Turist Jabusch Bruno Gottfried Gerhard yaşamını yitirmiştir.

Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Hastanemizde COVID- 19 tedavisi süren ve bugün 9.58’de yaşamını yitiren 73 yaşındaki Alman turist Jabusch Bruno Gottfried Gerhard 20 Mart Cuma günü hastaneye yatırılmış ve 25 Mart Çarşamba günü yoğun bakıma alınmıştır. Kronik Obstruktif Akciğer Hastalığı (KOAH) ve hipertansiyonu da bulunan Jabusch bugün COVID-19’a bağlı solunum yetmezliği ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirmiştir.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık