AktüelGazedda'nın GündemiKuruma uğramayan müdürün görevine son verilmesi istendi

Elektrik Kurumu Çalışanları Sendikası, göreve gelmeyen müdür Gürcan Erdoğan'ın görevine 15 Mart 2018 tarihinden beri devam etmediğini belirterek, görevine son verilmesini istedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 29, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Elektrik Kurumu Çalışanları Sendikası, göreve gelmeyen müdür Gürcan Erdoğan’ın görevine 15 Mart 2018 tarihinden beri devam etmediğini belirterek, görevine son verilmesini istedi.

Elektrik Kurumu Çalışanları Sendikası Başkanı Kubilay Özkıraç imzasıyla, Kıb-Tek Yönetim Kurulu’na sunulan belgede, kurum Koordinasyon Kurulu Başkanı Gürcan Erdoğan’ın 15 Mart 2018’den beri görevine devam etmediğini belirterek, görevine son verilmesi talebinde bulundu.

İşte o yazı:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık