koronavirusKurallara uymayan iş yerleri kapatılacak!

Süpermarketler, kasap ve eczaneler; giriş ve çıkışlarında dezenfekte ilaç zorunluluğu olacaktır. Bu mekanlarda, gerek tezgahlarda, gerekse mekan içinde iki metre mesafe kuralı bundan böyle geçerli olacaktır.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 18, 2020
Djumba Hotel & Cafe

Bakanlar Kurulu, olağanüstü toplantılarına devam ediyor. Alınan kararlar Başbakan Yardımcısı Kudret Özersay tarafından açıklandı.

Süpermarketler, kasap ve eczaneler; giriş ve çıkışlarında dezenfekte ilaç zorunluluğu olacaktır. Bu mekanlarda, gerek tezgahlarda, gerekse mekan içinde iki metre mesafe kuralı bundan böyle geçerli olacaktır. Tezgahtarların ve kasada görev yapanların maske ve eldiven zorunluluğu olacaktır. İki saatte bir bu eldivenlerin değiştirilmesi gerekecektir. Bu üç noktanın uygulanması; belediyeler tarafından sağlanacaktır. Belediyeler, bu kurallara uygun davranmayan iş yerleri kapatabilecektir.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft