koronavirus“Kurallar sadece belli bir kesim için mi var?”

Kıbrıs Türk Tabipler Birliği (KTTB) Başkanı Özlem Gürkut, sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak, yetkilileri görevleri olan denetimi yapmaya ve gerekli yaptırımları uygulamaya davet etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 2, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Türk Tabipler Birliği (KTTB) Başkanı Özlem Gürkut, sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak, yetkilileri görevleri olan denetimi yapmaya ve gerekli yaptırımları uygulamaya davet etti.

Gürkut, “Şimdi büyük bir kesim zorluklara katlanırken bir kısım insan eğlenecek diye toplum sağlığı tehdit ediliyor” ifadelerini kullanarak “Kurallar sadece belli bir kesim için mi var?” diye sordu. Açıklama şöyle:

Toplum olarak pandemi kontrolü sağlamak için birçok fedakarlık yaptık. İnsanlarımız işlerini kaybetti, ekonomik ve sosyal sorunlar başladı. Her şeyden önemlisi sağlık dedik ve tüm bunlara katlanılmasını bekledik. Şimdi büyük bir kesim zorluklara katlanırken bir kısım insan eğlenecek diye toplum sağlığı tehdit ediliyor.

Kurallar sadece belli bir kesim için mi var?

Yetkilileri görevleri olan denetimi yapmaya ve gerekli yaptırımları uygulamaya davet ediyoruz:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık