AktüelEkolojiKumköy sahilinde ölü yunus bulundu

Taşkent Doğa Parkı'ndan Kemal Başat'ın sosyal medyadan yaptığı sitem yüklü açıklamda, "Denizlerimizi kirletmeye ve sağa sola çöp atmaya devam edersek daha çok kurban vereceğiz. Kendimizi, güzelim ülkemizi yokediyoruz farkında değiliz" ifadelerini kullandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 11, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Kumköy sahilinde ölü yunus bulundu.

Image may contain: one or more people, shoes and outdoor

Taşkent Doğa Parkı’ndan Kemal Başat’ın sosyal medyadan yaptığı sitem yüklü açıklamda, “Denizlerimizi kirletmeye ve sağa sola çöp atmaya devam edersek daha çok kurban vereceğiz. Kendimizi, güzelim ülkemizi yokediyoruz farkında değiliz” ifadelerini kullandı.

İşte Başat’ın paylaşımı:

“Taskent Doga Parki ekibi her gün olduğu gibi bugün sabah da yine görev başındaydı.

Bugünkü ‘kurban’ genç bir yunus. Kumkoy sahilinde bulundu. Allah bilir hangi ‘insani’ sebeplerden hayatını kaybetti. Necropsiden sonra inşallah ölüm sebebi netlik kazanacak.

Denizlerimizi kirletmeye ve sağa sola çöp atmaya devam edersek daha çok kurban vereceğiz. Kendimizi, güzelim ülkemizi yokediyoruz farkında değiliz.

Kurban Bayraminiz Kutlu Olsun…”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık