AktüelGazedda'nın GündemikoronavirusKumarhanelerde dip dibe “eğlence” devam ediyor

"Devlet"in bir türlü kapatma kararı alamadığı kumarhanelerde dip dibe kumar eğlencesi devam ediyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 13, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB
Geleceğe İlham Ver

Özellikle turistlerin yoğun olarak kullandığı kumarhanelerde “eğlence” bitmiyor.

“Devleti”n bir türlü kapatamadığı kumarhanelerle ilgili olarak GazeddaKıbrıs’ın edindiği bilgide, araç gereçlerin temizliği için gereken önemin gösterilmediği ve hijyen kurallarının uygulanmadığı belirtildi.

Turistlerin; özellikle yaşlı kesimin halen kumarhanede eğlencelerine devam ettiği ve hijyen kurallarına hiç dikkat edilmediği belirtiliyor.

Bilimsel uyarılarda insanların birbirinden en az 1-2 metre mesafe tutması gerektiği önerilirken, kumarhanelerde insanların dip dibe kumar oynamaya devam ettiği ve durumun çok ciddi tehlike barındırdığı ifade ediliyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft