AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberKTÖS’ün yeni bina inşaatı iş güvenliğini tehdit ediyor

Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası’nın (KTÖS) inşaatı devam eden yeni binası iş güvenliğini tehdit ediyor. İnşaatın hemen bitişiğindeki ve sendika lokali ile banka olarak kullanılan eski bina, iş araçlarının faaliyetleri sırasında temellerinden sarsılıyor ve titriyor. Binada faaliyet sürdüren Öğretmenler Kooperatifi Bankası çalışanları ve müşterileri ise inşaat faaliyetleri sırasında tedirgin olmakta.      
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 4, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası’nın (KTÖS) inşaatı devam eden yeni binası iş güvenliğini tehdit ediyor.

İnşaatın hemen bitişiğindeki ve sendika lokali ile banka olarak kullanılan eski bina, iş araçlarının faaliyetleri sırasında temellerinden sarsılıyor ve titriyor.

Binada faaliyet sürdüren Öğretmenler Kooperatifi Bankası çalışanları ve müşterileri ise inşaat faaliyetleri sırasında tedirgin olmakta.

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık