AktüelMedya OdasıKTGB’de ikinci istifa: Genel Sekreter istifa etti

Gazeteci Melek Arabacıoğlu’nun Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği (KTGB) yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmesi sonrası, birliğin genel sekreterlik görevini yürüten Dilek Öncül Kodan da istifa etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 14, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Gazeteci Melek Arabacıoğlu’nun Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği (KTGB) yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmesi sonrası, birliğin genel sekreterlik görevini yürüten Dilek Öncül Kodan da istifa etti.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla istifasını duyuran Öncül, yaşanan bazı olaylar ve görüş ayrılıkları nedeniyle istifa ettiğini açıkladı.

İşte Öncül’ün sosyal medya paylaşımı:

Yaşanan bazı olaylar ve görüş ayrılıkları nedeniyle bugün itibarıyla Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği Yönetim Kurulu üyeliği görevimden istifa ediyorum.

Geride kalan arkadaşların ‘gül gibi’ geçinmelerini diliyorum. Mücadele etmemi isteyen arkadaşlarımı hayal kırıklığına uğrattığım için de özür dilerim.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık