AktüelMüzakerelerKotzias: Çözüm İçin Sistematik Bir Şekilde Çalışıyoruz | #ConferenceonCyprus | #CransMontana

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias, “bize göre önemli bir adım atıldı, herkes garantiler ve güvenlik konusunun Kıbrıs sorununun en önemli konularından biri olduğunu kabul ediyor” dedi. KHA’nın haberine göre Kotzias, “Kıbrıs sorununa bir çözüm bulunması, güvenlik konusundaki tartışmanın yolunun açılması ve anakronik sistem olan garantiler konusunda değişiklik sağlanması amacıyla sistematik bir şekilde çalışıyoruz” dedi. Yunanistan Dışişleri Bakanı, Kıbrıs konferansının birinci gününün tamamlanmasının ardından, konferansın yer aldığı binadan ayrılırken yukarıdaki açıklamayı yaptı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 28, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Kotzias, “bize göre önemli bir adım atıldı, herkes garantiler ve güvenlik konusunun Kıbrıs sorununun en önemli konularından biri olduğunu kabul ediyor” dedi.

KHA’nın haberine göre Kotzias, “Kıbrıs sorununa bir çözüm bulunması, güvenlik konusundaki tartışmanın yolunun açılması ve anakronik sistem olan garantiler konusunda değişiklik sağlanması amacıyla sistematik bir şekilde çalışıyoruz” dedi.

Yunanistan Dışişleri Bakanı, Kıbrıs konferansının birinci gününün tamamlanmasının ardından, konferansın yer aldığı binadan ayrılırken yukarıdaki açıklamayı yaptı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık