AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberKötü bir sosyal medya stratejisi: Kurumsal hesap mı kişisel hesap mı?

Başbakan Tufan Erhürman’ın ekonomik krizle ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımları, içeriğinin yanı sıra da dikkat çekti. Erhürman’ın kişisel facebook sayfasından yaptığı açıklamaların, Başbakanlık Kurumsal sayfasından da yapılması, Başbakanlık hesabının kişisel bir hesap gibi kullanıldığı ve kişiselleştirildiği izlenimi yarattı.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 24, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Başbakan Tufan Erhürman’ın ekonomik krizle ilgili yaptığı sosyal medya paylaşımları, içeriğinin yanı sıra da dikkat çekti.

Erhürman’ın kişisel facebook sayfasından yaptığı açıklamaların, Başbakanlık Kurumsal sayfasından da yapılması, Başbakanlık hesabının kişisel bir hesap gibi kullanıldığı ve kişiselleştirildiği izlenimi yarattı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık