koronavirusKoronavirüsten 35’inci ölüm

Kıbrıs’ın kuzeyinde koronavirüse bağlı 35’inci ölüm gerçekleşti. Sağlık Bakanlığı yaptığı açıklamada, 57 yaşındaki bir kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 18, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın kuzeyinde koronavirüse bağlı 35’inci ölüm gerçekleşti. Sağlık Bakanlığı yaptığı açıklamada, 57 yaşındaki bir kişinin hayatını kaybettiğini duyurdu. Açıklama şöyle:

Covid-19 tanısıyla 27 Mayıs 2021 tarihinden bu yana Acil Durum(Pandemi) Hastanesi’nde yoğun bakımda tedavi gören 57 yaşında (erkek) M.K Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetmiştir.

Kıbrıs’ın kuzeyindei koronavirüs vakasının görüldüğü ilk gün olan 10 Mart 2020’den bu yana toplam 35 kişi, koronavirüse bağlı gelişen semptomlarla hayatını kaybetti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık