koronavirusKoronavirüs şüphesiyle 33 kişi Larnaka Genel Hastanesinde tedavi altında

Koronavirüs şüphesiyle toplam 33 kişi Larnaka Genel Hastanesinde tedavi altında bulunuyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 9, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Koronavirüs şüphesiyle toplam 33 kişi  Larnaka Genel Hastanesinde tedavi altında bulunuyor.

KHA’ya ulaşan bilgilere göre 31 şüpheli vaka Hastanenin Cerrahi Kliniğinde bakım altında bulurken iki kişi de Acil Bakım Biriminde solum cihazına bağlı durumda.

Öte yandan 33 kişi de koronavirüsü testi için örnekler verdi ve şu an sonuçların çıkması bekleniyor.

Bu arada doktorların yurttaşlara telefon aracılığıyla yardımcı olduğu günübirlik bölüm dışında hastanenin tüm bölümleri normal olarak çalışmalarına devam ediyor.
Aynı zamanda, Rehabilitasyon Hastanesinde tedavi edilen sekiz hasta, Tersefanou’daki Eden Resort Rehabilitasyon, Wellness Assisted Living Rehabilitasyon Merkezi’nde sağlık profesyonelleri tarafından gözetimi altında bulunuyor .

Hafif veya hiç belirtisi olmayan sekiz hastanın testleri negatif çıkana kadar gözetim altında bulunmaları amacıyla Rehabilitasyon Merkezine götürüldü.

Hastaların hastanede kaç gün kalacaklarına Referans Hastanesinden verilen yönlendirme ışığında karar veriliyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık