AktüelGazedda'nın GündemiKomik olmayan, kötü bir şaka gibisiniz!

Gözlerimizin içine baka baka yalan söyleyen atanmış Başbakan, Ali Pilli’nin görevden alınmasıyla ilgili çıkan haberleri “dedikodu” olarak niteleyeli 2 hafta olmadan, Pilli’yi görevden aldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 20, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Gözlerimizin içine baka baka yalan söyleyen atanmış Başbakan, Ali Pilli’nin görevden alınmasıyla ilgili çıkan haberleri “dedikodu” olarak niteleyeli 2 hafta olmadan, Pilli’yi görevden aldı. Pilli’nin yerine, karantina koşullarını ihlal ettiğiyle ilgili soruşturmasının sonucu belli olmayan Ünal Üstel ise Sağlık Bakanlığı’na atandı.

Ali Pilli’nin görevden alınacağı ile ilgili kamuoyuna sızan bilgileri haber yapan basın mensuplarını yalan haber yapmakla suçlayan Atanmış Başbakan Ersan Saner, Ali Pilli’yi görevden aldı. 2 hafta boyunca basın mensuplarını yalanlayan Ersan Saner’in de yalan söylediği bu şekilde ortaya çıkmış oldu.

Öte yandan, Haziran 2020’de karantina koşullarını delerek bazı kişilerin ülkeye girmesine aracılık ettiği iddiasıyla dönemin Başbakanı Ersin Tatar tarafından görevden alınan Ünal Üstel ise Sağlık Bakanlığı’na atandı. Ayrıca Meclis Başkanlığı için aday olan ancak yeterli çoğunluğu sağlayamadığı için görevi alamayan Resmiye Canaltay ise, Ünal Üstel’den boşalan Ulaştırma Bakanlığı’na atandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık