AktüelEkonomi PolitikKolan Hastanesi’ne 2 milyon TL

Sağlık alt yapısına kaynak ayırmayarak kamusal sağlık hizmeti alma hakkını gaspeden gelmiş geçmiş tüm hükümetler gibi, UBP-HP de sermayeye kıyağı bol kepçeyle vermeye devam ediyor. Ankara Değil Lefkoşa’nın haberine göre, Kolan British Hospital ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan ve süresi 21 Kasım 2018’de dolan teşhis ve tedavi hizmetleri protokolünden sonra gönderilen sevklerle oluşan borcun ödenmesi için Bakanlar Kurulu’nda karar alındı. Karara göre, daha önce ödenen 1 milyon 189 bin 373 TL’ye ek olarak Sağlık Bakanlığı’nca...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 10, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sağlık alt yapısına kaynak ayırmayarak kamusal sağlık hizmeti alma hakkını gaspeden gelmiş geçmiş tüm hükümetler gibi, UBP-HP de sermayeye kıyağı bol kepçeyle vermeye devam ediyor.

Ankara Değil Lefkoşa’nın haberine göre, Kolan British Hospital ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan ve süresi 21 Kasım 2018’de dolan teşhis ve tedavi hizmetleri protokolünden sonra gönderilen sevklerle oluşan borcun ödenmesi için Bakanlar Kurulu’nda karar alındı.

Karara göre, daha önce ödenen 1 milyon 189 bin 373 TL’ye ek olarak Sağlık Bakanlığı’nca denetimi tamamlanan 911 bin 333 TL’nin de söz konusu hastaneye ödenmesine karar verildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık