AktüelGazedda'nın Gündemi“kktc’nin Bursa’dan, Hakkâri’den, Rize’den, Edirne’den farkı yok”

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu’nun Devlet Bahçeli’ye verdiği yanıt üzerine açıklama yaparak, “kktc'nin Bursa’dan, Hakkâri’den, Rize’den, Edirne’den farkı yoktur” dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 9, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu’nun Devlet Bahçeli’ye verdiği yanıt üzerine açıklama yaparak, “kktc’nin Bursa’dan, Hakkâri’den, Rize’den, Edirne’den farkı yoktur” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu’nun Devlet Bahçeli’ye verdiği yanıt üzerine açıklama yaparak, “kktc’nin Bursa’dan, Hakkâki’den, Rize’den, Edirne’den farkı olmadığını belirtti. 

Büyükataman, “Değil Tayfur Sökmen olmak, onun tırnağı dahi olamayacak olan Akıncı ve yancısı Burcu; Kıbrıs Türkünün katilleriyle oynaşmaktan, randevulaşmaktan, kanla alınan toprakları Rumlara peşkeş çekmekten rahatsız olmazken Türkiye’ye bağlı olmayı lanetlemektedir. Türkiye’nin böyle bir arzusu ve talebi olmadığı gibi şartlar bunu gerektirdiği takdirde kendisinden izin alacak değildir” ifadelerini kullandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık