AktüelGazedda'nın Gündemi“kktc’nin Bursa’dan, Hakkâri’den, Rize’den, Edirne’den farkı yok”

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu’nun Devlet Bahçeli’ye verdiği yanıt üzerine açıklama yaparak, “kktc'nin Bursa’dan, Hakkâri’den, Rize’den, Edirne’den farkı yoktur” dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 9, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu’nun Devlet Bahçeli’ye verdiği yanıt üzerine açıklama yaparak, “kktc’nin Bursa’dan, Hakkâri’den, Rize’den, Edirne’den farkı yoktur” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu’nun Devlet Bahçeli’ye verdiği yanıt üzerine açıklama yaparak, “kktc’nin Bursa’dan, Hakkâki’den, Rize’den, Edirne’den farkı olmadığını belirtti. 

Büyükataman, “Değil Tayfur Sökmen olmak, onun tırnağı dahi olamayacak olan Akıncı ve yancısı Burcu; Kıbrıs Türkünün katilleriyle oynaşmaktan, randevulaşmaktan, kanla alınan toprakları Rumlara peşkeş çekmekten rahatsız olmazken Türkiye’ye bağlı olmayı lanetlemektedir. Türkiye’nin böyle bir arzusu ve talebi olmadığı gibi şartlar bunu gerektirdiği takdirde kendisinden izin alacak değildir” ifadelerini kullandı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft