AktüelGazedda'nın Gündemikktc bir kişinin daha canını aldı!

"Devletin" sorumsuzluğu bir kişinin daha canına mal oldu. Girne'den Lefkoşa'ya gidilen karanlık yolda 51 yaşındaki bir kişi, yolu karşıya geçmek isterken canından oldu!
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 20, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

“Devletin” sorumsuzluğu bir kişinin daha canına mal oldu. Girne’den Lefkoşa’ya gidilen karanlık yolda 51 yaşındaki bir kişi, yolu karşıya geçmek isterken canından oldu!

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre bu akşam saat 19.00 sıralarında, Girne Ecevit Caddesi üzerinde, 42 yaşındaki bir kişi, yönetimindeki salon araç ile çift şeritli yolun sağ şeridinde güney istikametine doğru seyrettiği sırada Büyük Anadolu Otel önlerine geldiği zaman, o esnada yolu karşıya yaya olarak geçmeye çalışan bir kişiye çarptı.

FOTOĞRAF: KIBRIS GAZETESİ

Çarpışma sonucu yaya olan şahıs olay yerinde yaşamını yitirdi. Olay sonrasında araç sürücüsü ise tutuklandı. Polisin çarpışmayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Yaşanan bu kazayla birlikte, 2020 yılının ilk ayı dolmadan trafiğe verdiğimiz can sayısı 2’ye yükseldi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık