AktüelPolitikaKızılyürek, Kıbrıslı Türk danışman ve asistanları ile çalışmaya başladı

Avrupa Parlamentosu üyesi Niyazi Kızılyürek; seçim sürecinde söz verdiği gibi Kıbrıslı Türk asistan ve danışmanını ekibine kattı. Avrupa Birliği uzmanı Derya Beyatlı, Avrupa Parlamentosu üyesi Niyazi Kızılyürek’in Kıbrıslı Türklere yönelik danışmanı olarak göreve başladı. Beyatlı, adanın kuzeyinde Niyazi Kızılyürek adına sivil toplum örgütleriyle iletişimi de üstlenecek, ayrıca Kıbrıslı Türklerin Avrupa Birliği’ne yakınlaşması ve iki toplumun işbirliğinin geliştirilmesinde rol alacak. Seçim kampanyası döneminde Niyazi Kızılyürek’in asistanlığını yapan Hakan Çoban da Brüksel’de göreve başladı. Hakan Çoban, diğer...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 18, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Avrupa Parlamentosu üyesi Niyazi Kızılyürek; seçim sürecinde söz verdiği gibi Kıbrıslı Türk asistan ve danışmanını ekibine kattı.

Avrupa Birliği uzmanı Derya Beyatlı, Avrupa Parlamentosu üyesi Niyazi Kızılyürek’in Kıbrıslı Türklere yönelik danışmanı olarak göreve başladı.

Beyatlı, adanın kuzeyinde Niyazi Kızılyürek adına sivil toplum örgütleriyle iletişimi de üstlenecek, ayrıca Kıbrıslı Türklerin Avrupa Birliği’ne yakınlaşması ve iki toplumun işbirliğinin geliştirilmesinde rol alacak.

Seçim kampanyası döneminde Niyazi Kızılyürek’in asistanlığını yapan Hakan Çoban da Brüksel’de göreve başladı.

Hakan Çoban, diğer iki Kıbrıslı Rum asistan, Dennis Kyriacou ve Isidoros Sakkas ile birlikte görev yapacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..