AktüelEkonomi PolitikPolitikaKızılyürek Girne’de olacak

Avrupa Parlamentosu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Niyazi Kızılyürek, Girne Düşünce Derneği ev sahipliğinde gerçekleşecek olan sohbet toplantısı gerçekleştiriyor. Kızılyürek’in “Girne Sohbetleri” isimli toplantısı, 9 Mart 2019 Cumartesi günü saat 15:00’da Dome Hotel Girne’de gerçekleşecek.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 6, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Avrupa Parlamentosu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Niyazi Kızılyürek, Girne Düşünce Derneği ev sahipliğinde gerçekleşecek olan sohbet toplantısı gerçekleştiriyor.

Kızılyürek’in “Girne Sohbetleri” isimli toplantısı, 9 Mart 2019 Cumartesi günü saat 15:00’da Dome Hotel Girne’de gerçekleşecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık