koronavirusKısmi sokağa çıkma yasağı uzatıldı: Paket servis ve bankalar açılıyor

Bakanlar Kurulu kısmi sokağa çıkma yasağını 22 Şubat sabah saat 05.00’ kadar uzatma kararı aldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 13, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bakanlar Kurulu kısmi sokağa çıkma yasağını 22 Şubat sabah saat 05.00’ kadar uzatma kararı aldı. Atanmış Başbakan Ersan Saner konuyla ilgili Bakanlar Kurulu sonrasında yaptığı açıklamada, paket servis ve online hizmet veren yerlerin açılacağını ayrıca bankaların da Pazartesi’nden itibaren hizmet vermeye başlayacağını söyledi.

Ersan Saner, sokağa çıkma yasağına devam edileceğini duyurdu. Bakanlar Kurulu sonrasında açıklama yapan Saner, 15 Şubat sabah saat 05.00’ten 22 Şubat sabah saat 05.00’ kadar sokağa çıkma yasağının devam edeceğini ifade etti.

Saner, tüm ilçelerde pservis ve online hizmetlerin 11.00-21.00 saatleri arasında devam edeceğini de ifade ederek, Pazar günleri ise sadece fırın ve eczanelerin açık olacağını duyurdu. Saner ayrıca bankaların da hizmet vereceğini belirterek, bankaların minimum personel ile hizmet verebileceğini kaydetti.

İlçeler arası giriş çıkışlar kapalı olmaya devam edecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık