AktüelKültürYaşamKısmet  Leeds Film Festivali’nde Seyirci Ödülüne aday gösterildi

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 29, 2018
Djumba Hotel & Cafe

Doğus Ozokutan Ciftcioglu ve Vasfi Çiftçioğlu’nun yönetmenliğini yaptığı kısa film Kısmet, hem Oscar hem de BAFTA (İngiliz Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi) için seçme yapan Leeds Film Festivali’nde Seyirci Ödülüne aday gösterildi.

Doğus Ozokutan Ciftcioğlu’nun sosyal medyada paylaştığı bilgide “Dünya prömiyerini Amerika’nın en önemli bağımsız film festivallerinden Tallgrass’ta yapan Kısmet, Shint Uluslararası Film Festivali’yle 12 ülkede 200 şehirde gösterime girdi ve 35 bin kişiden fazla seyirciye ulaştı!  Böyle büyük bir kiteye ulaşmak bir kısa filmci için anlatılamaz bir mutululuk!” ifadelerini kullandı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©