AktüelMüzakerelerKıbrıslırum Heyetler Crans Montana Yolcusu

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, İsviçre’nin Crans-Montana kasabasında 28 Haziran Cuma günü başlaması beklenen BM himayesindeki Kıbrıs konferansına katılmak amacıyla salı günü (yarın) adadan ayrılacak. Kıbrıs Haber Ajansı’nın haberine göre, Anastasiadis’e Başsavcı Kostas Kliridis, müzakereci Andreas Mavroyiannis, Hükümet Sözcüsü ve Cumhurbaşkanı’nın Diplomatik Ofisi Müdürü Nikos Hristodulidis, Cumhurbaşkanlığı müsteşarı Vasilis Palmas, Hükümet Sözcüsü Yardımcısı Viktoras Papadopulos ve diğer yetkililerin eşlik edecekleri belirtildi. Anastasiades’e ayrıca, müzakere ekibi üyeleri Erato Kozakou Markullis, Kipros Hrisostomidis, Polis Poliviu, Panayiotis Dimitriu, Nikos...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 26, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis, İsviçre’nin Crans-Montana kasabasında 28 Haziran Cuma günü başlaması beklenen BM himayesindeki Kıbrıs konferansına katılmak amacıyla salı günü (yarın) adadan ayrılacak.

Kıbrıs Haber Ajansı’nın haberine göre, Anastasiadis’e Başsavcı Kostas Kliridis, müzakereci Andreas Mavroyiannis, Hükümet Sözcüsü ve Cumhurbaşkanı’nın Diplomatik Ofisi Müdürü Nikos Hristodulidis, Cumhurbaşkanlığı müsteşarı Vasilis Palmas, Hükümet Sözcüsü Yardımcısı Viktoras Papadopulos ve diğer yetkililerin eşlik edecekleri belirtildi.

Anastasiades’e ayrıca, müzakere ekibi üyeleri Erato Kozakou Markullis, Kipros Hrisostomidis, Polis Poliviu, Panayiotis Dimitriu, Nikos Kleanthus, Tumazos Çelepis, Marios Eliadis, Konstantinos Kombos, Aristoteles Konstandinidis, Nikolas Kirakou ve diğer teknokratlar eşlik edecekler.

Anastasiadis’in daveti üzerine Ulusal Konseyi üyeleri: Kıbrıslırum eski lider Yorgos Vasiliu, DİSİ Genel Başkanı Averof Neofitu, AKEL Genel Sekreteri Andros Kiprianu, DİKO Genel Başkanı Nikolas Papadopulos, EDEK Genel Başkanı Marinos Sizopulos, Vatandaşlar İttifakı Başkanı Yorgos Lillikas, Çevreciler Başkanı Yorgos Perdikis ve Polis Polikarpos  da İsviçre’ye gidiyorlar.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık