koronavirusKıbrıslı hasta özel onayla İsrail hastanesine nakledildi

Kıbrıslı bir hasta, acil tıbbi tedavi için alınan özel onayla uçak ambulansla cumartesi günü bir İsrail hastanesine nakledildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 11, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB
Geleceğe İlham Ver

Kıbrıslı bir hasta, acil tıbbi tedavi için alınan özel onayla uçak ambulansla cumartesi günü bir İsrail hastanesine nakledildi.
 
Hastanın nakledildiğini İsrail’in Kıbrıs Büyükelçisi Sammy Revel duyurdu. 
 
Büyükelçi Revel Twitter hesabında, “Çok önemli#COVID19’da #İsrail-#Kıbrıs dayanışması. SağlıkBaknCY’yla ortak, İsrail’deki @SHEBA Hastanesi’ne acil tıbbi tedavi için bir uçak ambulansla Kıbrıslı bir hasta gönderilmiştir. İyileşmesi ve Sağlığına kavuşması dileğiyle” yazdı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft