AktüelKıbrıs SorunuKıbrıs’ın yeniden birleşmesi ve Maraş için eylem

Kıbrıs'ın yeniden birleşmesi ve Maraş'ın gerçek sahiplerine iade edilmesi için dün güneydeki Başkanlık Sarayı önünde eylem yapıldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 4, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın yeniden birleşmesi ve Maraş’ın yasal sahiplerine iade edilmesi için dün güneydeki Başkanlık Sarayı önünde eylem yapıldı.

Barış, dostluk, işbirliği ve refah için iki toplumlu, iki bölgeli, Federasyon için Kıbrıs’ın güneyinde eylem yapıldı.

Eylemde, yolsuzluk ve çözüme karşı oynanan oyunlar da kınanırken topumlar arası görüşmelerin yeniden başlaması talep edildi.

Başkanlık ofisi dışında toplanan kalabalık, Maraş ve Kıbrıs’ta federal bir çözüme inanan ve Kıbrıslırumların ve Kıbrıslıtürklerin bir devlette barışçıl bir arada yaşayabileceklerine olan inançlarını yeniledi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık