koronavirusKıbrıs’ın kuzeyinde vaka sayısı 34 oldu

Kıbrıs'ın kuzeyinde koronavirüs vaka sayısı 34’e yükseldi. Sağlık Bakanı Ali Pilli BRT’ye yaptığı açıklamada, dün yapılan koronavirüs testlerinden birinin pozitif çıktığını söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 21, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın kuzeyinde koronavirüs vaka sayısı 34’e yükseldi. Sağlık Bakanı Ali Pilli BRT’ye yaptığı açıklamada, dün yapılan koronavirüs testlerinden birinin pozitif çıktığını söyledi.

Bakan Pilli, pozitif çıkan kişinin Salamis Hotel’de karantina altında tutulan Alman turistlerinden biri olduğunu kaydetti. Böylece ülkedeki vaka sayısı dün iyileşen 3 kişi dahil 34 oldu.

Sağlık Bakanı Ali Pilli, karantina altında tedavi edilen ilk 3 pozitif hastanın tedavilerinin tamamlandığını, 2 kez yapılan testlerin sonucunda hastalığı atlatan kişilerin sonuçlarının negatif çıktığını açıklamıştı.

Pilli, tedavileri tamamlanan 3 kişinin taburcu edileceklerini kaydetmişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık