koronavirusKıbrıs’ın kuzeyinde 13 yeni vaka

Sağlık Bakanı Dr Ali Pilli, 12 Alman turist ve 1 kktc Vatandaşının bugün yapılan tetkikler sonucunda pozitif çıktığını açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 19, 2020
Djumba Hotel & Cafe

Sağlık Bakanı Dr Ali Pilli, 12 Alman turist ve 1 kktc Vatandaşının bugün yapılan tetkikler sonucunda pozitif çıktığını açıkladı.  

Sağlık Bakanı Pilli, bugün pozitif çıkan kktc vatandaşının daha önce kamuoyuna açıklanan Korona Virüs olduğu tespit edilen  kktc Vatandaşının eşi olduğunu, diğer 12 kişinin ise gözetim altında tutulan 12 Alman Turist olduğunu belirtti. 

Bakan Pilli, böylelikle kktc’de toplam pozitif vaka sayısının 33’e çıktığını söyledi.

Kıbrıs genelinde toplam vaka sayısı 100’e çıktı.  

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft