koronavirusKıbrıs’ın kuzeyinde 1, güneyinde 3 yeni vaka

Kıbrıs'ın kuzeyinde bugün bir yeni vaka tespit edilirken, Kıbrıs Cumhuriyeti'nde de 3 yeni pozitif koronavirüs vakası tespit edildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 4, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs’ın kuzeyinde bugün bir yeni vaka tespit edilirken, Kıbrıs Cumhuriyeti’nde de 3 yeni pozitif koronavirüs vakası tespit edildi.

Kıbrıs’ın kuzeyinde 1 yeni vaka

Sağlık Bakanı Ali Pilli, son 24 saatte  yapılan test sayısının 889  olduğunu,  1 pozitif vakanın tespit edildiğini açıkladı.

Bakan Pilli, bugün yapılan 889test sonucuna göre 1 pozitif vaka tespit edildiğini,  vakanın havayolu ile ülkeye gelen Türkiye uyruklu bir kişi olduğunu belirtti.

Bugün çıkan 1 pozitif vaka ile birlikte ülkede 1 Temmuz’dan bu yana tespit dilen vaka sayısı 5 ’e çıktı.

Kıbrıs Cumhuriyeti’nde 3 yeni vaka

Kıbrıs Cumhuriyeti’ndeson 24 saatte yapılan 1699 testle, 3 yeni Covid-19 vakası tespit edildi. Sağlık Bakanlığı’nın açıklamasına göre, böylece toplam vaka sayısı 1002’ye yükseldi.

Vakalardan biri seyahat geçmişi bulunan bir futbolcu, ikisinin de eski vakaların temaslısı oldukları bildirildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık