AktüelManşetKıbrıs’ın güneyinde sarı alarm

Kıbrıs Cumhuriyeti Meteoroloji Dairesi, fırtına ve yoğun yağmur yağışının ülkemizi etkisi altına alması beklendiğini kaydederek sarı alarm yayınladı. In-Cyprus’un haberine göre, sarı alarm bugün sabah 06.00-22.00 saatleri arasını kapsadığını belirterek, yağışların metrekarede 35 milimetreyi aşmasının beklendiğini kaydetti. Öte yandan, dağlık bölgelere kar yağışının beklendiği de kaydedilirken, hava sıcaklığının 15 derece civarında seyretmesinin beklendiğini belirtti.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 2, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Cumhuriyeti Meteoroloji Dairesi, fırtına ve yoğun yağmur yağışının ülkemizi etkisi altına alması beklendiğini kaydederek sarı alarm yayınladı.

In-Cyprus’un haberine göre, sarı alarm bugün sabah 06.00-22.00 saatleri arasını kapsadığını belirterek, yağışların metrekarede 35 milimetreyi aşmasının beklendiğini kaydetti.

Öte yandan, dağlık bölgelere kar yağışının beklendiği de kaydedilirken, hava sıcaklığının 15 derece civarında seyretmesinin beklendiğini belirtti.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık