AktüelEkonomi PolitikKıbrıs SorunuPolitikaTemasKıbrıs’ın güneyinde kooperatifler için yürüyüş

Dün geniş halk kesiminin katılımıyla gerçekleşen yürüyüş ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda tamamlanan mitingde halk kooperatif bankalarını araştırma komisyonunun raporunun değerlendirilmesini ve kooperatif bankalarının çöküşüne yol açanların hesap vermesini talep etti. Mitinge katılanlar sloganlarıyla tek başına kurtuluşun olmadığını vurgulayarak “birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için” yazan bir pankartla yürüdüler.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 28, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Dün geniş halk kesiminin katılımıyla gerçekleşen yürüyüş ve Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda tamamlanan mitingde halk kooperatif bankalarını araştırma komisyonunun raporunun değerlendirilmesini ve kooperatif bankalarının çöküşüne yol açanların hesap vermesini talep etti.

Mitinge katılanlar sloganlarıyla tek başına kurtuluşun olmadığını vurgulayarak “birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için” yazan bir pankartla yürüdüler.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık