AktüelEkonomi PolitikPolitikaKıbrıs’ın Geleceği: Gençler Tartışıyor

Kurum adi Deutsche Welle, POLİTİS ve YENİDÜZEN, yaşları 16-18 arasındaki iki Kıbrıslı Rum ile iki Kıbrıslı Türk genci Kıbrıs’ın geleceğinin tartışılacağı panelde bir araya getiriyor. Öğrencilere ve gençlere açık olarak düzenlenecek panelde, katılımcılara Kıbrıs’ın mevcut durumu ve çözüm ya da çözümsüzlük koşullarında yurtlarının geleceğini tartışma imkanı verilecek. Paneli izleyenler çoğu kez siyasi tartışmaların dışında bırakılan bu yaş grubunu dinleme ve anlama imkanı bulacak. Etkinlik, 7 Aralık 2018 Cuma günü, Lefkoşa’nın güneyinde, Lokmacı/Ledra Caddesi paralelindeki Vasiliou...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 22, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kurum adi Deutsche Welle, POLİTİS ve YENİDÜZEN, yaşları 16-18 arasındaki iki Kıbrıslı Rum ile iki Kıbrıslı Türk genci Kıbrıs’ın geleceğinin tartışılacağı panelde bir araya getiriyor.

Öğrencilere ve gençlere açık olarak düzenlenecek panelde, katılımcılara Kıbrıs’ın mevcut durumu ve çözüm ya da çözümsüzlük koşullarında yurtlarının geleceğini tartışma imkanı verilecek.

Paneli izleyenler çoğu kez siyasi tartışmaların dışında bırakılan bu yaş grubunu dinleme ve anlama imkanı bulacak.
Etkinlik, 7 Aralık 2018 Cuma günü, Lefkoşa’nın güneyinde, Lokmacı/Ledra Caddesi paralelindeki Vasiliou Voulgaroktonou Sokak’ta yer alan POLİTİS gazetesi binasının zemin katında yer alacak.

Panel saat 17.00’de Deutsche Welle temsilcisinin açılış konuşması ile başlayacak. Politis gazetesi editörünün moderatörlüğünde gençler soruları yanıtlayacak ve panel süresince izleyicilerin de tartışmaya katkı koymaları teşvik edilecek.

Panelin ardından “The Handmade Band” grubu ve JohnPicpas & UncleMete eşliğinde gençler için eğlence düzenlenecek ve ikramda bulunulacak.

Panel İngilizce olacak.
(Daha fazla bilgi için: 22 861 861)

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık