AktüelMedya Odası“Kıbrıs’ın bütünüyle Türkiye’ye iltihak edilmesini savunuyorum”

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Komitesi üyesi Nalcıoğlu, sonunda ağzındaki baklayı çıkardı. “Kıbrıs’ın bütünüyle Türkiye’ye iltihak edilmesini savunuyorum”
Gazedda KıbrısOcak 19, 2022
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Komitesi üyesi Nalcıoğlu, Başbakan Sucuoğlu’nun “Ercan Havalimanı’nın Türkiye Cumhuriyeti’nin iç hatlarına dahil edilmesi” yönündeki açıklamasına destek belirterek, “Kıbrıs’ın bütünüyle, gerçek sahibi anavatan Türkiye’ye iltihak* edilmesini savunuyorum” dedi.

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Nalcıoğlu, “Bir Kıbrıs Türkü olarak, Kıbrıs’tan gidecek ve Kıbrıs’a gelecek yolcuların Türkiye havalimanlarında iç hatlardan uçağa binmeleri kararını selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

*İltihak: Katılma, eklenme, ilâve olma

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık