AktüelEkolojiKıbrıs’a 1 milyon ağaç dikilecek

DİSİ Başkanı Averof Neofitu’nun aldığı inisiyatifle, önümüzdeki üç yıl içerisinde Kıbrıs'a bir milyon ağaç dikileceği bildirildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 21, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

DİSİ Başkanı Averof Neofitu’nun aldığı inisiyatifle, önümüzdeki üç yıl içerisinde Kıbrıs’a bir milyon ağaç dikileceği bildirildi.

Fileleftheros gazetesi, fidanların temini için banka hesabı da açılacağını ve gönüllülerden/sponsorlardan bağış toplanacağını kaydederken, bu hedef doğrultusunda vatandaşlara bedava fidan dağıtılacağını yazdı.

Haberde, banka hesabının idaresinin ise, DİSİ ile bağlantısı bulunmayan bağımsız bir komite tarafından yürütüleceği belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık