AktüelTemasKıbrıs Türk Tiyatro Oyunları Güneydeki Okullarda Sahnelenecek

Kıbrıslırum Eğitim Bakanı Kostas Kadis, yeni eğitim yılında Kıbrıs Türk tiyatro oyunlarının, güneydeki okullarda sahneleneceğini söyledi. TAK’ın aktardığı Alithia gazetesinin haberine göre, AKEL Milletvekili İrini Haralambidu’nun bir sorusu üzerine açıklama yapan Kadis, 2016-2017 eğitim yılında, barış kültürüne katkıda bulunmak hedefiyle anti-ırkçı politika izlenmeye devam edileceğini kaydetti. Habere göre Kadis, eğitimci ve öğrencilerin bu bağlamda elinde olan seçenekler arasında, okullarda Kıbrıs Türk tiyatro oyunlarının sergilenmesinin de bulunduğunu ifade etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 28, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum Eğitim Bakanı Kostas Kadis, yeni eğitim yılında Kıbrıs Türk tiyatro oyunlarının, güneydeki okullarda sahneleneceğini söyledi.

TAK’ın aktardığı Alithia gazetesinin haberine göre, AKEL Milletvekili İrini Haralambidu’nun bir sorusu üzerine açıklama yapan Kadis, 2016-2017 eğitim yılında, barış kültürüne katkıda bulunmak hedefiyle anti-ırkçı politika izlenmeye devam edileceğini kaydetti.

Habere göre Kadis, eğitimci ve öğrencilerin bu bağlamda elinde olan seçenekler arasında, okullarda Kıbrıs Türk tiyatro oyunlarının sergilenmesinin de bulunduğunu ifade etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık