AktüelPolitikaKıbrıs Türk Petrolleri’nde uyarı grevi

Kıbrıs Türk Petrolleri’nde uyarı grevi. Kurumda örgütlü DEV-İŞ’e bağlı PETROL-İŞ sendikası 1 saatlik uyarı grevi yapıyor. Yapılan açıklama şöyle: B”elli bir süredir işveren ile sendika arasında imzalanan ve halen yürürlükte olan TİS’e aykırı olarak taşeron işçi çalıştırma çabasına dair kurumda örgütlü EMEK-İŞ sendikası uyarı grevi başlattı.Grevi 11.00 – 12.00 saatleri arasında Kıbrıs Türk Petrolleri Tesislerinde ve Ercan Hava Limanında gerçekleştirildi. Sendikadan yapılan açıklamada “işverenin tutumunun değişmemesi halinde ise süresiz grev gündeme gelecektir” denildi.”
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 3, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Kıbrıs Türk Petrolleri’nde uyarı grevi.

Kurumda örgütlü DEV-İŞ’e bağlı PETROL-İŞ sendikası 1 saatlik uyarı grevi yapıyor.

Yapılan açıklama şöyle:

B”elli bir süredir işveren ile sendika arasında imzalanan ve halen yürürlükte olan TİS’e aykırı olarak taşeron işçi çalıştırma çabasına dair kurumda örgütlü EMEK-İŞ sendikası uyarı grevi başlattı.
Grevi 11.00 – 12.00 saatleri arasında Kıbrıs Türk Petrolleri Tesislerinde ve Ercan Hava Limanında gerçekleştirildi. 
Sendikadan yapılan açıklamada “işverenin tutumunun değişmemesi halinde ise süresiz grev gündeme gelecektir” denildi.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık