AktüelKitapManşetYaşam“Kıbrıs Türk Hemşirelik Tarihi” Kitabı Çıktı

“Kıbrıs Türk Hemşirelik Tarihi ve Gelişmeler” isimli kitap okurlarıyla buluştu. Hemşirelik hizmetleri uzmanı olan İsmet Çoban’ın yazdığı kitap, hemşirelik mesleği ile ilgili olarak, gelecek nesillere aktarılması gereken bilgileri ve olayları anlatmaktadır. Kitabın amacı; “Önceki dönemlerde neler yaşandığını ve mesleki anlamda nelerin gerçekleştiğini, gelecek nesillere özellikle meslekte yeni olanlara anlatarak mesleki gelişmeleri anlamalarını kolaylaştırmaktır.” Fiyatı 25TL olan kitabın dağıtımı Khora Kitap tarafından gerçekleştirilmektedir ve “Kıbrıs Türk Hemşirelik Tarihi ve Gelişmeler” tüm kitap evlerinde bulunmaktadır.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 26, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

“Kıbrıs Türk Hemşirelik Tarihi ve Gelişmeler” isimli kitap okurlarıyla buluştu. Hemşirelik hizmetleri uzmanı olan İsmet Çoban’ın yazdığı kitap, hemşirelik mesleği ile ilgili olarak, gelecek nesillere aktarılması gereken bilgileri ve olayları anlatmaktadır. Kitabın amacı; “Önceki dönemlerde neler yaşandığını ve mesleki anlamda nelerin gerçekleştiğini, gelecek nesillere özellikle meslekte yeni olanlara anlatarak mesleki gelişmeleri anlamalarını kolaylaştırmaktır.”

Fiyatı 25TL olan kitabın dağıtımı Khora Kitap tarafından gerçekleştirilmektedir ve “Kıbrıs Türk Hemşirelik Tarihi ve Gelişmeler” tüm kitap evlerinde bulunmaktadır.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık