AktüelEkolojiKıbrıs tarihinin en sıcak gününü yaşıyor

Kıbrıs, tarihi boyunca bugünden daha sıcak bir gün geçirmedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 4, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Kıbrıs, tarihi boyunca bugünden daha sıcak bir gün geçirmedi. Kıbrıs Cumhuriyeti Meteoroloji Dairesi, bugün Kıbrıs’ta en yüksek hava sıcaklığının 46.2 dereceye ulaştığını duyurdu. Daha önceki rekor 2010 yılında 45.6 santigrat dereceydi…

Kıbrıs, tarihinin en sıcak gününü yaşıyor. En son 2010’da 45.6 derece ile kırılan sıcaklık rekoru bugün 46.2 derece ile kırıldı. Rekor sıcaklık bugün saat 13.16’da ölçüldü.

Yapılan açıklamada ölçümlerin ön hazırlık olduğunu ve önümüzdeki saatlerde son resmi duyurunun yapılacağı da kaydedildi.

Kıbrıs Cumhuriyeti Meteoroloji Dairesi, bugün için bir kırmızı alarm daha yayınlamış ve yeni bir sıcaklık rekorunun da kırılabileceği belirterek, sıcaklıkların 45 dereceye yükseleceğini belirtmişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık