AktüelKıbrıs SorunuKıbrıs sorunu ve sivil toplum paneli düzenleniyor

Sosyal Reform için Birlik (OPEK) tarafından Lefkoşa’nın güneyindeki Gazeteciler Evi’nde Kıbrıs Sorunu temalı panel organize ediyor. 26 Haziran’da düzenlenecek olan panelde, Özdil Nami ve OPEK başkanı Pavlos Pavlou ile Nicos Peristianis, Hasan Kahvecioğlu, Esra Aygın, Soula Hadjikyriaou ve Nicos Karaullas konuşma yapacak.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 17, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sosyal Reform için Birlik (OPEK) tarafından Lefkoşa’nın güneyindeki Gazeteciler Evi’nde Kıbrıs Sorunu temalı panel organize ediyor.

26 Haziran’da düzenlenecek olan panelde, Özdil Nami ve OPEK başkanı Pavlos Pavlou ile Nicos Peristianis, Hasan Kahvecioğlu, Esra Aygın, Soula Hadjikyriaou ve Nicos Karaullas konuşma yapacak.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık