Kültür“Kıbrıs Mutfağını ve Kültürünü Öğreniyorum” Kitabı Tanıtıldı

Öğretmenler Sendikası (KTÖS) organizesi ile, Zekai Altan ve Mete Hatay’ın konuşmacı olduğu “Kıbrıs Mutfağı Kimliğinin Kültürel ve Politik Yansımaları” temalı panel gerçekleşti. Zekai Altan’ın “Kıbrıs Mutfağını ve Kültürünü Öğreniyorum” isimli kitabının tanıtıldığı panelde, KTÖS’ün de desteklediği projenin detayları da aktarıldı. “Kıbrıs Kültürünü Yaşayalım ve Yaşatalım” projesi kapsamında, ilkokul 4. ve 5. Sınıf öğrencileri uygulamalı olarak Geleneksel Kıbrıs Türk Kültürünün öğretileceği projede, Eco-Bio Nitovikla Garden Hotel Koordinatörü Zekai Altan tarafından geliştirilen, teorik-görsel ve uygulamalı olarak Kıbrıs...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 8, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Öğretmenler Sendikası (KTÖS) organizesi ile, Zekai Altan ve Mete Hatay’ın konuşmacı olduğu “Kıbrıs Mutfağı Kimliğinin Kültürel ve Politik Yansımaları” temalı panel gerçekleşti.

Zekai Altan’ın “Kıbrıs Mutfağını ve Kültürünü Öğreniyorum” isimli kitabının tanıtıldığı panelde, KTÖS’ün de desteklediği projenin detayları da aktarıldı.

“Kıbrıs Kültürünü Yaşayalım ve Yaşatalım” projesi kapsamında, ilkokul 4. ve 5. Sınıf öğrencileri uygulamalı olarak Geleneksel Kıbrıs Türk Kültürünün öğretileceği projede, Eco-Bio Nitovikla Garden Hotel Koordinatörü Zekai Altan tarafından geliştirilen, teorik-görsel ve uygulamalı olarak Kıbrıs Mutfağı ve el sanatları eğitimi verilecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık