AktüelMedya OdasıKIBRIS Medya Grubu’nda istifa depremi

KIBRIS Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Ali Baturay ile Yazı İşleri Müdürü Emin Akkor, kurumdan istifa etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 9, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

KIBRIS Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Ali Baturay ile Yazı İşleri Müdürü Emin Akkor, kurumdan istifa etti.

Uzun süredir ekonomik sorunlarla boğuşan KIBRIS Medya Grubu’nda istifa depremi yaşanıyor. 20 yılı aşkın süredir kurumda görev yapan Genel Yayın Yönetmeni Ali Baturay ve yaklaşık iki yıldır Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan Emin Akkor’un geçtiğimiz günlerde kurumdan istifa ettiği öğrenildi.

Gazedda Kıbrıs’ın edindiği bilgilere göre, istifaların yeni yıldan itibaren geçerli olacağı, bu sürede KIBRIS Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Asil Nadir’in ise boşalan pozisyonlara yeni isimler arayacağı öğrenildi.

Asil Nadir’in Baturay ve Akkor’dan istifalarını Cumhurbaşkanlığı seçimine kadar askıya almalarını talep ettiği de belirtilirken, talebin reddedildiği öğrenildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık