koronavirusMedya OdasıKıbrıs Medya Grubu’nda çalışanlara maaş olarak 1,250 TL ödendi

Hak ihlalleri ile son yıllarda sıklıkla adından söz ettiren Asil Nadir'in gazetesi Kıbrıs Medya Grubu, koronavirüs krizini fırsat bilerek çalışanlarının maaşlarından ortalama 2 bin 750 TL kesti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 2, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Hak ihlalleri ile son yıllarda sıklıkla adından söz ettiren Asil Nadir’in gazetesi Kıbrıs Medya Grubu, koronavirüs krizini fırsat bilerek çalışanlarının maaşlarından ortalama 2 bin 750 TL kesti.

Maaş ödeme günü yaklaştı. Kurumlar işçilerini ödemeye başlamışken, Kıbrıs Medya Grubu’nda yine maaş krizi ortaya çıktı.

Son yıllarda adından sürekli hak ihlalleri ile söz ettiren Asil Nadir’e ait olan Kıbrıs Medya Grubu’nda işçilerin maaşlarından büyük oranda kesinti yapıldı.

Bir ay boyunca eksiksiz olarak her gün işine giden ve hem kendini hem de ailesini risk altına sokan emekçiler, bin 250 TL civarında maaş aldı. Hükümet yetkilileri ise konu hakkındaki sessizliğini koruyor…

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık