AktüelMüzakerelerKıbrıs Konferansı’nın İlk Günü Tamamlandı | #ConferenceonCyprus | #CransMontana

İsviçre’de Crans Montana kasabasında bugün başlayan Kıbrıs Konferansı’nda, İsviçre saatiyle 20.00 (Kıbrıs satiyle 21.00) sıralarında bugünkü toplantı tamamlandı. Le Regent Kongre Merkezi’nde Kıbrıs saatiyle 11.00’de garantörlerin katılımıyla başlayan Konferans, öğle arasından sonra 2 paralel masada devam etti. Bir masada müzakereciler, 5 başlıkta açıkta kalan konuları ele almaya devam ederken; BM de bir diğer masada, garantörlerle ikili toplantılar gerçekleştirdi. Konferans, saat 19.00’dan itibaren Kıbrıs’taki taraflar ve garantörlerin katılımıyla beşli toplantı şeklinde devam etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 28, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

İsviçre’de Crans Montana kasabasında bugün başlayan Kıbrıs Konferansı’nda, İsviçre saatiyle 20.00 (Kıbrıs satiyle 21.00) sıralarında bugünkü toplantı tamamlandı.

Le Regent Kongre Merkezi’nde Kıbrıs saatiyle 11.00’de garantörlerin katılımıyla başlayan Konferans, öğle arasından sonra 2 paralel masada devam etti.

Bir masada müzakereciler, 5 başlıkta açıkta kalan konuları ele almaya devam ederken; BM de bir diğer masada, garantörlerle ikili toplantılar gerçekleştirdi.

Konferans, saat 19.00’dan itibaren Kıbrıs’taki taraflar ve garantörlerin katılımıyla beşli toplantı şeklinde devam etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık