AktüelMüzakerelerKıbrıs Konferansı Öncesinde Tüm Taraflar Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi

İsviçre’nin Crans-Montana kasabasında yarın devam edecek olan Kıbrıs Konferansı öncesinde taraflar akşam yemeğinde bir araya geldi. BM tarafından verilen akşam yemeğine BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide, Kıbrıslı liderler Mustafa Akıncı ile Nikos Anastasiadis, müzakereciler Özdil Nami ile Andreas Mavroyannis, garantör ülkeler Türkiye, Yunanistan ve İngiltere’nin Dışişleri Bakanları  katıldı. No Title Τωρα στο #δειπνο ο ΠτΔ @AnastasiadesCY με τον τουρκο ΥπΕξ Μεβλουτ Τσαβουσογλου. pic.twitter.com/OPl0IwKLP3 Mevlüt Çavuşoğlu on Twitter Crans-Montana’daki Kıbrıs Konferansı’nın yeni...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 27, 2017
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

İsviçre’nin Crans-Montana kasabasında yarın devam edecek olan Kıbrıs Konferansı öncesinde taraflar akşam yemeğinde bir araya geldi.

BM tarafından verilen akşam yemeğine BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide, Kıbrıslı liderler Mustafa Akıncı ile Nikos Anastasiadis, müzakereciler Özdil Nami ile Andreas Mavroyannis, garantör ülkeler Türkiye, Yunanistan ve İngiltere’nin Dışişleri Bakanları  katıldı.

No Title

Τωρα στο #δειπνο ο ΠτΔ @AnastasiadesCY με τον τουρκο ΥπΕξ Μεβλουτ Τσαβουσογλου. pic.twitter.com/OPl0IwKLP3

Mevlüt Çavuşoğlu on Twitter

Crans-Montana’daki Kıbrıs Konferansı’nın yeni oturumu, Ada’daki iki taraf ve garantörlerin katıldığı resmi akşam yemeğiyle başladı.

 

VictorasPapadopoulos on Twitter

Αρχιζει τωρα το #δειπνο στο #CransMontana στην διασκεψη για την #Cyprus.

 

Υπουργείο Εξωτερικών on Twitter

FM @NikosKotzias attending working dinner at #ConferenceonCyprus / Δείπνο εργασίας στη Διάσκεψη για το Κυπριακό

Image may contain: 3 people, people smiling, indoor

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık